O nás - Ranč Šídlovák

Nové akce v kalendáři a na FCB

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hospůdka
 
        Ranč Šídlovák leží na severním okraji Plzně, u výpadovky směr Záluží, na břehu Šídlovského rybníka, přibližně 150m od konečné tramvaje č.4 Košutka.
 
           Komplex sestává ze stylové dřevěné nekuřácké hospůdky s kapacitou 35 míst, zastřešené venkovní salaše, která pojme cca 60 osob, a koňské ohrady, která je domovem pro šestici našich čtyřnohých řehtajících přátel. Ti jsou připraveni vzít vás na svých zádech na projížďku krásným prostředím v okolí boleveckých rybníků Šídlovák a Kameňák, až k historické památce Kolomazné peci. Celý areál ranče doplňuje dřevěné podium pro open air koncerty, které zde probíhají každý rok tradičně od května až do začátku září. Děti mohou využít dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami.
 
           Historie ranče Šídlovák se začíná psát v červenci roku 2008, od té doby se celý areál postupně rozšiřoval až do současné podoby. Během celého kalendářního roku se na ranči koná nespočet různých akcí, ať již hudebních, sportovních nebo určených pro rodiče s dětmi. Již tradičně můžete navštívit hudební festivaly Oupn Ér, MediCamp, Upeč Buřt, Follow Me či benefiční projekt Revival Fest, které si již nejen mezi Plzeńany vybudovaly své jméno. Pravidelně se zaměřujeme i na program pro nejmenší v období Velikonoc, Halloweena, nechybí ani Mikulášská nadílka a rozsvícení vánočního stromu.
 
           Ranč nabízí zázemí pořadatelům turistických pochodů (Novoroční pochod, Májový puchýř, ...), sportovních akcí (Mistrovství světa v koloběhu, Nordic walking, …) a stal se i místem častých plánovaných i neplánovaných setkání hráčů geocachingu.
 
           Pro naše návštěvníky je na ranči denně od 10 hodin otevřena hospůdka s nabídkou několika druhů točeného piva, alko i nealko nápojů a rychlého občerstvení v podobě například klobásy, hamburgeru, langoše, atd. Na objednávku jsme schopni pro Vás zajistit také například steaky, uzenou šunkovou kýtu, obložené mísy, saláty a další.
 
           Nabízíme rovněž zajištění cateringu na Vašich akcích mimo areál ranče v podobě Alfonse - pojízdného občerstvení vybaveného výčepním zařízením, kávovarem a přípravnou rychlého občerstvení.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky